nasz patron

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo,
projektem, który nieustannie się urzeczywistnia,
przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta
Jan Paweł II

Biuletyn Informacji Publicznej

2017

Wigilia – 15.12.2017r

W tym dniu w naszym Domu Dziecka odbyła się uroczysta Wieczerza Wigilijna, na którą zjechali się zaproszeni Goście, nasi Sponsorzy, Przyjaciele oraz Rodziny naszych podopiecznych. Gościem specjalnym na tegorocznej wieczerzy wigilijnej była pani Joanna Sarapata – światowej sławy malarka, która przyjechała do nas z Warszawy.

Po uroczystym powitaniu wszystkich Gości nasi wychowankowie przedstawili krótką opowieść świąteczną. Następnie odczytaliśmy fragment Pisma św. i podzieliliśmy się opłatkiem przy dźwiękach kolęd. Po kolacji wigilijnej przyszedł czas na wizytę św Mikołaja i wręczenie dzieciom prezentów. Tego wieczoru nie brakowało uśmiechu na twarzach dzieci, ale i łez wzruszenia, które w takich chwilach towarzyszą nam wszystkim.

Wszystkim Sponsorom i naszym Przyjaciołom dziękujemy

za przygotowanie prezentów dla naszych Dzieci!

Wigilia 2017 Wigilia 2017 Wigilia 2017

Więcej zdjęć w galerii

154504_choinki_swiateczne

„Aby Święta Bożego Narodzenia były Bliskością i Spokojem,
a Nowy Rok – Dobrym Czasem”.(K. I. Gałczyński)

Wszystkim Naszym Mikołajom 

ze szczerego serca w ten piękny czas,
gdy gwiazdka świeci dla wszystkich nas,
życzymy miłości, bez trosk i złości,
a w Nowym 2018 Roku
marzeń spełnienia  i pomyślności.

 

 

MotoMikołaje – 09.12.2017r
Już po raz kolejny do naszej placówki zawitali MotoMikołaje, którzy przygotowali w tym roku moc atrakcji dla naszych podopiecznych. Wychowankowie zostali zaproszeni do rozgrywek sportowych, w których rywalizowali z Mikołajami. Wszystkim wręczono pamiątkowe dyplomy oraz paczki ze słodyczami. Dla naszych Gości przygotowaliśmy słodki poczęstunek oraz ciepłą herbatkę. Na zakończenie nasi podopieczni zostali zaproszeni na krótką przejażdżkę motocyklami wokół placówki. Dziękujemy za odwiedziny oraz prezenty i zapraszamy za rok!

MotoMikołaje 2017 MotoMikołaje 2017 MotoMikołaje 2017

Więcej zdjęć w galerii

 

Andrzejki – 24.11.2017r

Tradycyjnie już zabawę andrzejkową rozpoczęliśmy od wróżb, którymi zajęły się nasze panie wychowawczynie przebrane w tym dniu za wróżki. „Szczęśliwy but” czy „magia imion” to wróżby znane już naszym dzieciom, lecz za każdym razem przynoszą tyle samo zabawy i śmiechu. Kiedy już wszyscy poznali jakiś sekret ze swojej przyszłości rozpoczęła się zabawa taneczna, w trakcie której wychowankowie mogli skosztować przygotowane dla nich słodkości.

Andrzejki 2017 Andrzejki 2017 Andrzejki 2017

Więcej zdjęć w galerii

Unique Bazaar Premium Brand Experience – 25.11.2017r
Podczas pierwszej edycji Unique Bazaar Premium Brand Experience w Warszawie odbyła się licytacja dwóch obrazów z Sarapata Art Gallery autorstwa pani Joanny Sarapaty na rzecz Domu Dziecka w Wojsławicach i Fundacji Anny Dymnej. Część pieniędzy z licytacji została przekazana na rzecz naszej placówki. Dzięki uprzejmości pana Christopha Zerbone mogliśmy osobiście uczestniczyć w tym wydarzeniu. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i przekazanie pieniędzy dla naszego Domu Dziecka!

 

Projekt Zakup wyżywienia w celu dożywiania podopiecznych Domu Dziecka im.M.M.Kolbego w Wojsławicach

W miesiącu wrześniu 2017 zakończyliśmy realizację projektu “Zakup wyżywienia w celu dożywiania podopiecznych Domu Dziecka im. św. Maksymiliana Marii Kolbego w Wojsławicach”. Projekt był realizowany we współpracy z Fundacją PKO Banku Polskiego w Warszawie w okresie od października 2016 do września 2017. Kwota projektu wyniosła 98.815.70 z czego kwota darowizny przekazana przez Fundację PKO Banku Polskiego to 52.536. Dziękujemy Zarządowi PKO Banku Polskiego za obdarzenie nas zaufaniem i udzielenie nam wsparcia celem zrealizowania projektu.

“Dobroć jest bramą do szczęścia” – Aldona Róźanek

Zakończenie wakacji – 04.09.2017

   W dniu 4 września br. na terenie placówki odbyła się impreza na zakończenie wakacji. Nasze spotkanie integracyjne zaczęliśmy od złożenia życzeń urodzinowych wychowankom, którzy w miesiącu wrześniu obchodzili swoje urodziny. Na wszystkich czekał pyszny tort oraz słodki poczęstunek. Następnie dzieci wraz z opiekunami udali się na salę gimnastyczną, gdzie panie animatorki przygotowały dla wszystkich gry i zabawy ruchowe oraz kącik z eksperymentami dla ciekawskich. Pełni pozytywnych wrażeń i dobrego humoru wróciliśmy do placówki na dalszy ciąg poczęstunku.

Wakacje 2017

W tym roku nasi wychowankowie mieli możliwość spędzenia wakacji w różnych zakątkach Polski. Byli w: Kątach Rybackich, Łebie, Łazach, Giżycku, Dąbkach oraz w Ośrodku Agroturystycznym „Walentynówka” w miejscowości Bliżyce.

Dziękujemy wszystkim tym, którzy pomogli nam zrealizować dziecięce marzenia dotyczące letniego wypoczynku!

Wakacje 2017 Wakacje 2017 Wakacje 2017

Więcej zdjęć w galerii

 

 

Rocznica I Komunii św. – 11.06.2017

W kościele parafialnym pw. św. Katarzyny w Korczewie odbyła się Komunia rocznicowa,       do której przystąpiły dwie wychowanki naszej placówki. Na tę uroczystość przybyła najbliższa rodzina dziewczynek oraz pani Dyrektor i wychowawcy.

 

Egzaminy karate – 05.06.2017

 W szkole podstawowej w Marzeninie odbyły się egzaminy na stopnie KYU. Uczestniczyło w nich trzech naszych wychowanków. Chłopcom po trzech godzinach prezentowania technik sztuk walki, Sihhan pan Artur Wilento zaliczył egzamin  z wynikiem pozytywnym.

Egzaminy karate Egzaminy karate Egzaminy karate

      

Uroczystość I Komunii św. – 04.06.2017

 W dniu 4 czerwca jedna z naszych wychowanek przyjęła sakrament I Komunii św.w Kościele pw. św. Katarzyny  w Korczewie. W uroczystości tej wzięła udział najbliższa rodzina dziewczynki, a także pani dyrektor i kadra placówki. Naszej wychowance życzymy, aby Pan Jezus na zawsze już zamieszkał w jej serduszku!

Dzień Dziecka – 03.06.2017

Na terenie naszej placówki świętowaliśmy i bawiliśmy się obchodząc uroczyście Dzień Dziecka. Na nasze zaproszenie odpowiedziały władze Powiatu Zduńskowolskiego, Przyjaciele naszego Domu Dziecka oraz gość specjalny – pani Ania Halarewicz – malarka i ilustratorka z Warszawy.

Ten dzień rozpoczęliśmy od gry w piłkę nożną. Mecze rozgrywaliśmy na sali gimnastycznej należącej do ZSRCKU. Drużyny zostały dobrane pod względem wieku. Zagrały maluchy, grupa średnia oraz najstarsi wychowankowie naszej placówki, którzy za przeciwnika mieli kadrę pedagogiczną!

Po zakończonych meczach wszyscy w dobrych nastrojach wróciliśmy na plac przed domem dziecka, by skosztować pyszny tort przygotowany specjalnie na tę okazję. Na wszystkich czekały też inne smakołyki, takie jak: fontanna z czekolady, lody i inne słodkości. Można też było zjeść kiełbaskę z grilla, frytki oraz nuggetsy. Dzieciaki, które zdążyły się posilić mogły wziąć udział w licznych grach, zabawach i konkursach przygotowanych i prowadzonych przez animatorów. Rozegrany również został turniej w ping-ponga, do którego zaprosiliśmy naszych gości. Na zakończenie imprezy dzieciaki mogły pobawić się w pianie przygotowanej przez strażaków, którzy tego dnia przyjechali do placówki na nasze zaproszenie.

Zachwycone tym dniem dzieciaki nie kryły swojej radości i uśmiechu, który dla nas dorosłych jest najlepszym prezentem i podziękowaniem za zorganizowanie dla nich tego wyjątkowego dnia!

 

Dzień Dziecka 2017 Dzień Dziecka 2017 Dzień Dziecka 2017

Więcej zdjęć w galerii

 

Sesja Rady Powiatu – 02.06.2017

Podczas sesji Rady Powiatu Zduńska Wola w dniu 2 czerwca radni wraz z  panem Starostą Wojciechem Rychlikiem złożyli gratulacje oraz wręczyli kwiaty i prezent naszej wychowance Justynie Dębskiej za zdobycie tytułu Najlepszej Zawodniczki Mistrzostw Polski Dzieci  z Domów Dziecka w Piłce Nożnej.

Raz jeszcze serdecznie gratulujemy!

Sesja rady powiatu Sesja rady powiatu Sesja rady powiatu

 

Sakrament Bierzmowania – 01.06.2017

W dniu 1 czerwca  trzy wychowanki naszej placówki  przyjęły z rąk Jego Ekscelencji księdza Biskupa Wiesława Meringa Sakrament Dojrzałości Chrześcijańskiej. Naszym młodym wychowankom życzymy, aby Duch Święty umacniał ich na drodze wiary.   

Bierzmowanie 2017 Bierzmowanie 2017 Bierzmowanie 2017 Bierzmowanie 2017

 

Dzień Dziecka w Pałacu Prezydenckim – 01.06.2017

Najmłodsza grupa naszych wychowanków została zaproszona na obchody Dnia Dziecka do Pałacu Prezydenckiego. Dzieci mogły obejrzeć przedstawienie „Legendy Warszawskie”, w którym w roli narratorów wystąpiła Para Prezydencka. Po przedstawieniu pan Prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką panią Agatą Kornhauser-Duda złożyli wszystkim dzieciom życzenia z okazji ich święta, a następnie zaprosili wszystkich na piknik, który odbywał się      w pałacowych ogrodach. Liczne zabawy, konkursy i poczęstunek sprawiły dzieciom dużo radości. Para Prezydencka chętnie rozdawała autografy i pozowała do wspólnych zdjęć.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i możliwość spędzenia tego dnia w Pałacu Prezydenckim w Warszawie!

Dzień Dziecka w Pałacu Prezydenckim 2017 Dzień Dziecka w Pałacu Prezydenckim 2017 Dzień Dziecka w Pałacu Prezydenckim 2017

Więcej zdjęć w galerii

 

Pokazy karate – 27.05.2017

W dni 27.05.2017 r w Izabelowie odbył się Festyn Rodzinny zorganizowany przez Szkołę Podstawową im. Juliana Tuwima w Izabelowie. Jedną z atrakcji były pokazy karate kyokushin z Klubu Karate Kyokushin im. Mastatsu  Oyamy w Zduńskiej  Woli do którego uczęszczają trzej nasi wychowankowie. Chłopcy wraz z kolegami z klubu prezentowali swoje umiejętności.

Pokazy karate Pokazy karate Pokazy karate

 

Majówka w Burzeninie – 20.05.2017

W Osadzie Sportowej w Burzeninie nasi wychowankowie aktywnie spędzili popołudnie. Atrakcji nie było końca, dla starszych jak i najmłodszych naszych podopiecznych. Paintball, park linowy, i wojskowy tor przeszkód gdzie każde z dzieci mogło sprawdzić swoje umiejętności. Dla wychowanków obchodzących urodziny w maju był przepyszny tort, a na sam koniec wszyscy upiekli kiełbaski przy ognisku.

 

Majówka w Burzenine 2017 Majówka w Burzenine 2017 Majówka w Burzenine 2017 IMG_20170520_162412132

Więcej zdjęć w galerii

 

W sobotę- 29 kwietnia 2017
na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji  „Bemowo” w Warszawie odbyły się 
VIII Mistrzostwa Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej, organizowane przez Stowarzyszenie „Nadzieja na Mundial”, w których wzięła także udział drużyna „COMPANIONSHIP” składająca się z wychowanków  Domu Dziecka im. św. Maksymiliana Marii Kolbego w WOJSŁAWICACH. Na Mundialu  zameldowało się 38 drużyn z całego kraju, aby stoczyć bój o tytuł
Mistrza Polski oraz kwalifikację do lipcowych Mistrzostw Świata.
Po długim i wyczerpującym dniu, tytuł Mistrza Polski Dzieci z Domów Dziecka
w Piłkę Nożną zdobyła drużyna Horyzont Kołaczkowo, pokonując w finale SOS Kraśnik. Choć na podium rozegranych Mistrzostw mogły stanąć tylko trzy drużyny,
tak naprawdę zwycięzcami było wszystkie 38 zespołów biorących udział w turnieju.
Takiej radości i pasji do piłki mogą zawodnikom z domów dziecka pozazdrościć
największe gwiazdy futbolu! Najlepsi zawodnicy turnieju mieli również okazję zmierzyć się na boisku z piłkarskimi gwiazdami – w meczu pokazowym zagrali m.in. Dariusz Dziekanowski, Maciej Szczęsny, Robert Podoliński, Piotr Snakowski, Marek Jóźwiak i Piotr Świerczewski. Podczas turnieju wybrana została reprezentacja Polski, która zagra w biało-czerwonych barwach na V Mistrzostwach Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej, które odbędą się w dn. 15-16 lipca b.r. na Stadionie Miejskim Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Udział w Mistrzostwach był dla uczestników zawodów, ale także dla trenerów, opiekunów grup i kibiców niesamowitym wydarzeniem. Na ten jeden dzień każdy z nas przeniósł się do świata, w którym najważniejsza jest radość, piękna gra na boisku, niesamowita przygoda i wspaniała zabawa. Był to dzień szczęścia futbolu i przyjaźni. Mimo niesprzyjającej pogody,
na dworze było tylko 5 st., zawodników rozgrzewał duch walki, chęć rywalizacji, adrenalina, oraz pasja i miłość do piłki  nożnej. Największą niespodzianką był Tytuł Najlepszej Zawodniczki Mistrzostw i Puchar, które zdobyła nasza wychowanka- JUSTYNA DĘBSKA.
Trofeum pełne łez szczęścia, wylanego potu, niesamowitych wrażeń i emocji zajmuje główne miejsce w pokoju Justyny. Serdeczne gratulacje dla JUSTYNY!!!! Byłaś NAJLEPSZA !!!!!!!  Podziękowania dla drużyny- te wspaniałe emocje  możliwe były tylko dzięki  WAM !!!

 

VIII Mistrzostwa Polski Domów Dziecka w Piłce Nożnej VIII Mistrzostwa Polski Domów Dziecka w Piłce Nożnej VIII Mistrzostwa Polski Domów Dziecka w Piłce Nożnej

Więcej zdjęć w galerii

 

Wizyta gości ze Szwecji – 25.04.2017r

We wtorek 25 kwietnia naszą placówkę odwiedziła grupa młodych ludzi ze Szwecji wraz z ks. Piotrem Jaskiem i młodzieżą z Klubu „Trampolina” ze Zduńskiej Woli. Było to spotkanie realizowane w ramach projektu: „Młodzież Unii Europejskiej a życiowe wartości”. Młodzi studiujący na co dzień w szkole biblijnej w Upsali dzielili się z nami  świadectwem wiary i opowiadali o swoim życiu. Ich entuzjazm i radość zachęciła wszystkich do wspólnego śpiewu i zabawy. Goście pod opieką naszych dzieci zwiedzili również placówkę. Krótka przerwa na poczęstunek była okazją do wspólnych rozmów z naszymi wychowankami. Spotkanie to przebiegło w niezwykle miłej atmosferze i na długo pozostanie w naszej pamięci.

Goście ze Szwecji Goście ze Szwecji Goście ze Szwecji

Więcej zdjęć w galerii

XIII zjazd „Przeszczepków” – 07.04.2017r

Po raz kolejny wychowankowie naszej placówki zostali zaproszeni przez organizatorów do Hotelu „Biesiada” w Zduńskiej Woli na  XIII Zjazd Dzieci i Młodzieży po Przeszczepie Serca. Dzieciaki szybko nawiązały kontakt ze sobą, by móc razem brać udział w grach            i zabawach przygotowanych tego wieczoru specjalnie dla nich. Na zakończenie wszyscy wspólnie bawili się podczas dyskoteki z karaoke.

Dziękując za zaproszenie wszystkim dzieciom życzymy dużo zdrowia!

XIII Zjazd Dzieci i Młodzieży po Przeszczepie Serca XIII Zjazd Dzieci i Młodzieży po Przeszczepie Serca XIII Zjazd Dzieci i Młodzieży po Przeszczepie Serca

Więcej zdjęć w galerii

 

Koszyczek wielkanocny – 07.04.2017r

Jak co roku przed świętami odbywa się w naszej placówce rodzinne spotkanie, podczas którego wraz z zaproszonymi gośćmi przypominamy sobie zwyczaje świąt wielkanocnych i wspólnie zasiadamy do świątecznego stołu. Dzieci razem z bliskimi wykonują prace plastyczne o tematyce świątecznej. Podczas tegorocznego spotkania rozstrzygnięty został również konkurs na najpiękniejszą kartkę świąteczną wykonaną przez naszych wychowanków. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!                                         

Koszyczek Wielkanocny 2017 Koszyczek Wielkanocny 2017 Koszyczek Wielkanocny 2017

Więcej zdjęć w galerii

Powitanie wiosny – 21.03.2017r

Pierwszy dzień wiosny został przez nas oficjalnie i na wesoło powitany. Zimę pożegnaliśmy paląc na stosie marzannę przygotowaną przez naszych najmłodszych wychowanków na zajęciach manualnych. Tego dnia pogoda pozwoliła powitać wiosnę na świeżym powietrzu bawiąc się i zajadając kiełbaski z  grilla. Ten dzień był też okazją do wspólnego świętowania 18-tych urodzin jednego z naszych wychowanków. Niech wiosna już na stałe zostanie z nami i zagości w naszych sercach!

Powitanie wiosny Powitanie wiosny Powitanie wiosny

Więcej zdjęć w galerii

Spełnienia wszystkich marzeń,

zadowolenia z siebie, radości życiowej

i aby każdy kolejny dzień był Dniem Kobiet

życzy wam drogie panie te małe i te duże męska część administracji strony.

 

Park Trampolin SALTOS – 26.02.2017

W dniu 26.02.2017 wszyscy nasi wychowankowie spędzili szalone niedzielne popołudnie w Parku Trampolin SALTOS w Łodzi. Zabawy było co nie miara.

 

II TURNIEJ KARATE KYOKUSHIN – 25.02.2017 MARZENIN

W dniu 25.02.2017 r. w Zespole Szkół w Marzeninie odbył się II Turniej KARATE KYOKUSHIN o Puchar Wójta Gminy Sędziejowice. Idea turnieju i popularyzacja tej dyscypliny sportu w środowisku Zespołu Szkół w Marzeninie, powstała dzięki utworzeniu przez nauczyciela WF – Pana Sławomira Wolniaka, sekcji karate kyokushin przy Uczniowskim Ludowym Klubie Sportowym „SUKCES”. W zawodach wzięło udział 63 zawodników z 4 klubów:

-Uczniowski Klub Sportowy „SUKSES” w Marzeninie,

– Klub Karate Kyokushin im. Masutatsu Oyamy w Zduńskiej Woli,

– Kaliski Klub Kyokushinkan Karate David Club,

– Łaskie Bractwo Thratlonu Sztuk Walk.

W turnieju brali również udział wychowankowie naszej placówki – Marcin Szewczyk, Krystian Marszałek i Jarek Wrzesiński, którzy na co dzień trenują w Klubie Karate Kyokushin im. Masutatsu Oyamy w Zduńskiej Woli. Wszyscy walczyli bardzo dzielnie, ale wygrane były poprzedzone ciężką pracą na treningu.

Marcin Szewczyk zajął II miejsce w Kumite do lat 16, a Krystian Marszałek zajął IV miejsce w kumite do lat 14.

GRATULUJEMY NASZYM ZWYCIĘZCOM I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!

Turniej Karate w Marzeninie Turniej Karate w Marzeninie Turniej Karate w Marzeninie

Więcej zdjęć w galerii

 

Zimowe półkolonie w Gajewnikach – 23-27.01.2017r

Najmłodsi wychowankowie mieli okazję spędzić półkolonie w stajni Gajewniki, gdzie pod okiem instruktorów uczyli się postępować z koniem, jego pielęgnacji czy siodłania. Każde dziecko miało możliwość jazdy na kucyku oraz mogło wziąć udział w zajęciach z woltyżerki sportowej. Najmłodsi brali też udział w warsztatach plastycznych oraz sesji zdjęciowej z koniem. Zajęciom towarzyszyły też liczne konkursy i zabawy.

Półkolonie Gajewniki 2017 Półkolonie Gajewniki 2017 Półkolonie Gajewniki 2017

Więcej zdjęć w galerii

 

Zimowisko w Zakopanem – 22-28.01.2017r

Najstarsza grupa wychowanków naszej placówki spędziła wraz z opiekunami tydzień na zimowiskach w Zakopanem. Głównym punktem programu była jazda na nartach. Początkujący wychowankowie uczyli się pod okiem instruktora, pozostali zaś sami szusowali po stoku. Popołudniami wychowankowie mogli też korzystać z innych atrakcji, takich jak: wizyta w Aquaparku, jazda  na łyżwach, gra w kręgle czy seans w kinie. Podczas pobytu w Zakopanem nie mogło zabraknąć spaceru po Krupówkach i wjazdu kolejką na Gubałówkę.

Zimowisko w Zakopanem mogło się odbyć tylko dzięki hojności naszego Sponsora – firmie SUEK Polska sp. z o.o., która w całości sfinansowała pobyt naszych wychowanków     w Zakopanem.

                               SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!!

Zakopane 2017 Zakopane 2017 Zakopane 2017

 

 

 

 

Więcej zdjęć w galerii

 

 

Noworoczny Obiad z Gwiazdami – 21.01.2017r

Już po raz XII odbył się w Warszawie Noworoczny Obiad z Gwiazdami. Restauracja Jeff’s gościła znanych celebrytów, gwiazdy kina, sportowców, polityków i dziennikarzy, którzy przyjechali aby spotkać się z podopiecznymi domów dziecka. Goście serwowali dzieciom posiłki, rozdawali autografy i pozowali do zdjęć. Dzieci mogły też porozmawiać z ulubioną gwiazdą filmową czy telewizyjną. Na zakończenie każde dziecko otrzymało worek z prezentami przygotowany przez sponsorów akcji.

Po obiedzie w restauracji wychowankowie udali się do Pałacu Prezydenckiego na spotkanie z Panią Prezydentową – Agatą Kornhauser-Duda. Pani Prezydentowa zamieniła z dziećmi kilka zdań po czym zaprosiła wszystkich na tort. Dzieci zostały też obdarowane prezentami na pamiątkę wizyty w Pałacu Prezydenckim.

XII Noworoczny Obiad z Gwiazdami XII Noworoczny Obiad z Gwiazdami Wizyta w Pałacu Prezydenckim (fot. Grzegorz Jakubowski/KPRP)

Więcej zdjęć w galerii

 

Zimowisko w Bieszczadach „Polska Alaska” – 15-20.01.2017r

Najmłodsza grupa naszych dzieci spędziła z wychowawcą tydzień ferii zimowych  w Polańczyku w Kompleksie Szkoleniowo-Wypoczynkowym „Skalny”. Podczas zimowiska realizowany był program dydaktyczno-wychowawczy, w skład którego wchodziło m.in.: śnieżne safari na skuterach, zimowe szkolenie bieszczadnika, zajęcia na sztucznej ściance wspinaczkowej czy przejażdżka samochodem terenowym. Podczas pobytu dzieci mogły korzystać z krytego basenu znajdującego się na terenie ośrodka. Dzieci brały też udział          w licznych zajęciach ruchowych, plastycznych i muzycznych. Zorganizowano dla nich dyskotekę oraz bieszczadzkie ognisko w Dymnej Chacie. Nie zabrakło również zajęć na świeżym powietrzu, takich jak: lepienie bałwana czy strzelanie do śnieżnych rzeźb ulepionych przez uczestników zabawy.

Wszyscy zadowoleni i z uśmiechem na twarzy powrócili do placówki.

 

Polańczyk 2017 Polańczyk 2017 Polańczyk 2017

Więcej zdjęć w galerii